Co ma wspólnego budowanie marki z psychologią? A no bardzo dużo! Dopóki bowiem nie uświadomimy sobie tego co jest dla nas najważniejsze, jakie są nasze wartości, zasady, których nie chcemy przekraczać itp to może być nam ciężko budować markę ODWAŻNIE i AUTENTYCZNIE!

Oczywiście poznawanie siebie może być długim procesem i dlatego może odbywać się równolegle z budowaniem własnej marki. Jeśli doskonale znasz siebie i wiesz czego chcesz od życia to tym lepiej dla Twojej marki.

Jednak nie ukrywam, że zdecydowana większość moich klientek dopiero przy pracy nad swoją marką zaczyna się zastanawiać głębiej nad sobą, swoimi celami, marzeniami i pragnieniami i na tym opiera swój przekaz.


Nagranie podcastu

Dlaczego to takie ważne?

Bo marka jest budowana na relacjach, a relacje opierają się na zaufaniu. Zaufanie z kolei bazuje na autentyczności.

Dlatego też jeśli jesteś szczera i prawdziwa w tym, co robisz to ludzie chcą mieć z Tobą coraz większy kontakt, są Ciebie ciekawi, zaczynają od Ciebie czerpać, poznawać Cię lepiej. W konsekwencji nagle okazuje się, że Ci ufają na tyle, że nie chcą kupować od nikogo innego, tylko od Ciebie! To idealny model 😉

I właśnie głównie o tej autentyczności, odwadze w budowaniu własnej marki rozmawiałam z Martą Iwanowską – Polkowską w jej podcaście “Urzeczywistnij swoje JA! odważna kobieto”. Pierwszy raz byłam gościem u kogoś w podcaście i starałam się odpowiadać na pytania Marty bardzo dokładnie. Z resztą Marta doskonale czuje ten temat i sama miała mega trafne wtrącenia, więc tym bardziej zachęcam do przesłuchania całego odcinka!

Posłuchaj więc o tym:

  • Co to jest marka? Czy marka i „ja” to to samo?
  • Po co w ogóle budować własną markę, czy to ma sens? Czy Klienci widzą różnicę jeśli ją budujemy, bądź nie?
  • Co z tą strategią? Czy trzeba ją budować? Czy można budować markę bez strategii?
  • I co może nas blokować przy tworzeniu własnej marki? Jakie obawy, błędne przekonania siedzą w naszych głowach w kontekście jej budowania?

O tych i kilku innych tematach posłuchasz w naszej bardzo szczerej i autentycznej rozmowie. Rozgość się tutaj i koniecznie daj znać jak wrażenia po przesłuchaniu rozmowy! 🙂

Jeśli chcesz poznać więcej moich treści to zapraszam Cię do obserwowania mnie na Instagramie. Udzielam się tam jako @katarzyna.mrzyglod. A dodatkowo zapraszam Cię do posłuchania moich innych podcastów. Znajdziesz je NA TEJ STRONIE.  

Ale wiesz co? Najbardziej w świecie chciałabym, aby spełniło się moje marzenie o tym, jak polecasz ten podcast innej super kobiecie, która być może chce postawić twój pierwszy krok w biznesie, albo też chciałaby coś w nim w końcu zmienić. To jak, pomożesz mi spełnić to marzenie? 🙂 

Po cichu liczę, że tak! 

Uściski i do usłyszenia niebawem!

PS. Zapraszam Cię także do odwiedzenia strony Marty: manufakturarozwoju.pl oraz jej profilu na IG @marta.iwanowska.polkowska. Marta przemyca tam świetne materiały rozwojowe dla kobiet!